PTHF500-894
pregled izdelka
Številka dela: PTHF500-894
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF500-894.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF500-894
Številka dela PTHF500-894 Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 500UH 3.4A 131 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8514 pcs Podatkovni list PTHF500-894.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF500-894 BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 500µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 800kHz
natančen opis 500µH Shielded Toroidal Inductor 3.4A 131 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 131 mOhm Max
Trenutna ocena 3.4A Tok - nasičenost 3.1A