PTHF50R-894H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF50R-894H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF50R-894H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF50R-894H
Številka dela PTHF50R-894H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 50UH 9.9A 16 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7862 pcs Podatkovni list PTHF50R-894H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.300" Dia (33.02mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF50R-894H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 50µH
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.51mm) Frekvenca - Samozadostna 4MHz
natančen opis 50µH Shielded Toroidal Inductor 9.9A 16 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 16 mOhm Max
Trenutna ocena 9.9A Tok - nasičenost 10.8A