PTHF75R-121VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF75R-121VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF75R-121VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF75R-121VM
Številka dela PTHF75R-121VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5918 pcs Podatkovni list PTHF75R-121VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF75R-121VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) 0.950" (24.13mm) Frekvenca - Samozadostna 2.5MHz
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 3.9A 45 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
Trenutna ocena 3.9A Tok - nasičenost 3.9A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF750R-59VM
PTHF750R-59VM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 750UH 2.1A 240 MOHM TH
Na zalogi: 5095 pcs
Prenesi: PTHF750R-59VM.pdf
RFQ
PTHF75R-180SM
PTHF75R-180SM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 75UH 990MA 260 MOHM
Na zalogi: 11001 pcs
Prenesi: PTHF75R-180SM.pdf
RFQ
PTHF75R-121
PTHF75R-121
Opis: FIXED IND 75UH 3.9A 45 MOHM TH