PTHF75R-180SM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF75R-180SM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 75UH 990MA 260 MOHM
Podatkovni listi: PTHF75R-180SM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF75R-180SM
Številka dela PTHF75R-180SM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 75UH 990MA 260 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11001 pcs Podatkovni list PTHF75R-180SM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" L x 0.340" W (8.64mm x 8.64mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-SM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena PTHF75R-180SM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 75µH
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 75µH Shielded Toroidal Inductor 990mA 260 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Trenutna ocena 990mA Tok - nasičenost 300mA