PTHF150-50H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF150-50H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM
Podatkovni listi: PTHF150-50H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF150-50H
Številka dela PTHF150-50H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6677 pcs Podatkovni list PTHF150-50H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.625" Dia (15.87mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF150-50H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Frekvenca - Samozadostna 2MHz
natančen opis 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.33A 100 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 2.33A Tok - nasičenost 1.2A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF150-59VM
PTHF150-59VM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH
Na zalogi: 5978 pcs
Prenesi: PTHF150-59VM.pdf
RFQ
PTHF10R-59H
PTHF10R-59H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH
Na zalogi: 7527 pcs
Prenesi: PTHF10R-59H.pdf
RFQ
PTHF150-50
PTHF150-50
Opis: FIXED IND 150UH 2.33A 100 MOHM