PTHF150-894H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF150-894H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF150-894H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF150-894H
Številka dela PTHF150-894H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8504 pcs Podatkovni list PTHF150-894H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.300" Dia (33.02mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF150-894H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.51mm) Frekvenca - Samozadostna 1MHz
natančen opis 150µH Shielded Toroidal Inductor 6.5A 35 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Trenutna ocena 6.5A Tok - nasičenost 6A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF150-894
PTHF150-894
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 6.5A 35 MOHM TH