PTHF150R-121VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF150R-121VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF150R-121VM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF150R-121VM
Številka dela PTHF150R-121VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5654 pcs Podatkovni list PTHF150R-121VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF150R-121VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.975" (24.76mm) Frekvenca - Samozadostna 1.5MHz
natančen opis 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.68A 95 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Trenutna ocena 2.68A Tok - nasičenost 3.3A