PTHF150-121VM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF150-121VM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF150-121VM.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF150-121VM
Številka dela PTHF150-121VM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5194 pcs Podatkovni list PTHF150-121VM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.800" L x 0.500" W (20.32mm x 12.70mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF-VM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF150-121VM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.975" (24.76mm) Frekvenca - Samozadostna 1.5MHz
natančen opis 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.68A 95 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Trenutna ocena 2.68A Tok - nasičenost 3.3A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF10R-59VM
PTHF10R-59VM
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH
Na zalogi: 5708 pcs
Prenesi: PTHF10R-59VM.pdf
RFQ
PTHF150-59H
PTHF150-59H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH
Na zalogi: 7320 pcs
Prenesi: PTHF150-59H.pdf
RFQ
PTHF150-121
PTHF150-121
Opis: FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH