PTHF150-121H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF150-121H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF150-121H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF150-121H
Številka dela PTHF150-121H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8233 pcs Podatkovni list PTHF150-121H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.850" Dia (21.59mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHF
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF150-121H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna 1.5MHz
natančen opis 150µH Shielded Toroidal Inductor 2.68A 95 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 95 mOhm Max
Trenutna ocena 2.68A Tok - nasičenost 3.3A