PTHF10R-59H
pregled izdelka
Številka dela: PTHF10R-59H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH
Podatkovni listi: PTHF10R-59H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF10R-59H
Številka dela PTHF10R-59H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7527 pcs Podatkovni list PTHF10R-59H.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.100" Dia (27.94mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena PTHF10R-59H BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.475" (12.06mm) Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 10µH Shielded Toroidal Inductor 14.5A 8 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 8 mOhm Max
Trenutna ocena 14.5A Tok - nasičenost 15A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF150-121
PTHF150-121
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH
Na zalogi: 7849 pcs
Prenesi: PTHF150-121.pdf
RFQ
PTHF10R-59
PTHF10R-59
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 14.5A 8 MOHM TH