PTHF10R-50SM
pregled izdelka
Številka dela: PTHF10R-50SM
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM SMD
Podatkovni listi: PTHF10R-50SM.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTHF10R-50SM
Številka dela PTHF10R-50SM Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9588 pcs Podatkovni list PTHF10R-50SM.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.700" L x 0.670" W (17.78mm x 17.02mm)
Ščitenje Shielded Serija PTHFR-SM
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena PTHF10R-50SM BULK 100 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.400" (10.16mm) Frekvenca - Samozadostna 35MHz
natančen opis 10µH Shielded Toroidal Inductor 7.36A 10 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max
Trenutna ocena 7.36A Tok - nasičenost 6A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTHF150-121H
PTHF150-121H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 2.68A 95 MOHM TH
Na zalogi: 8233 pcs
Prenesi: PTHF150-121H.pdf
RFQ
PTHF10R-50
PTHF10R-50
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 7.36A 10 MOHM TH