5022-563J
API DelevanAPI Delevan
5022-563J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-563J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-563J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-563J
Številka dela 5022-563J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 60032 pcs Podatkovni list 5022-563J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 55 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-563J TR 800
DN2302TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 56µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 12MHz natančen opis 56µH Unshielded Inductor 335mA 3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max Trenutna ocena 335mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-564J
5022-564J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM
Na zalogi: 60451 pcs
Prenesi: 5022-564J.pdf
RFQ
5022-564G
5022-564G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 26258 pcs
Prenesi: 5022-564G.pdf
RFQ
5022-563F
5022-563F
Opis: FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD
Prenesi: 5022-563F.pdf
Opis: FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
Prenesi: 5022-621F.pdf
5022-564H
5022-564H
Prenesi: 5022-564H.pdf
Prenesi: 5022-563G.pdf
Opis: FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM
Prenesi: 5022-563H.pdf
Prenesi: 5022-562J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%