5022-562H
API DelevanAPI Delevan
5022-562H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-562H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM
Podatkovni listi: 1.5022-562H.pdf2.5022-562H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-562H
Številka dela 5022-562H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 46307 pcs Podatkovni list 1.5022-562H.pdf2.5022-562H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 45 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-562H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 60MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 1.03A 320 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Trenutna ocena 1.03A Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-564F
5022-564F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM
Na zalogi: 17345 pcs
Prenesi: 5022-564F.pdf
RFQ
5022-561G
5022-561G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 1.645A 135 MOHM
Na zalogi: 28032 pcs
Prenesi: 5022-561G.pdf
RFQ
5022-562J
5022-562J
Opis: FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM
Prenesi: 5022-562J.pdf
Opis: FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD
Prenesi: 5022-563G.pdf
Prenesi: 5022-563F.pdf
5022-563H
5022-563H
Prenesi: 5022-563H.pdf