5022-563H
API DelevanAPI Delevan
5022-563H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-563H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.5022-563H.pdf2.5022-563H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-563H
Številka dela 5022-563H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 40659 pcs Podatkovni list 1.5022-563H.pdf2.5022-563H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 55 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-563H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 12MHz
natančen opis 56µH Unshielded Inductor 335mA 3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Trenutna ocena 335mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-562H
5022-562H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM
Na zalogi: 46307 pcs
Prenesi: 5022-562H.pdf
RFQ
5022-562G
5022-562G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 27225 pcs
Prenesi: 5022-562G.pdf
RFQ
5022-562F
5022-562F
Prenesi: 5022-562F.pdf
5022-563J
5022-563J
Opis: FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD
Prenesi: 5022-563J.pdf
Opis: FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM
Prenesi: 5022-564J.pdf
Prenesi: 5022-564F.pdf
Prenesi: 5022-563G.pdf
Prenesi: 5022-564H.pdf
Opis: FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%