5022-564J
API DelevanAPI Delevan
5022-564J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-564J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM
Podatkovni listi: 5022-564J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-564J
Številka dela 5022-564J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 60451 pcs Podatkovni list 5022-564J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-564J TR 800
DN2326TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 560µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.8MHz natančen opis 560µH Unshielded Inductor 136mA 19.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 19.5 Ohm Max Trenutna ocena 136mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-563J
5022-563J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 60032 pcs
Prenesi: 5022-563J.pdf
RFQ
5022-563G
5022-563G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 27358 pcs
Prenesi: 5022-563G.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM
Prenesi: 5022-622G.pdf
5022-563H
5022-563H
Prenesi: 5022-563H.pdf
5022-621F
5022-621F
Opis: FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
Prenesi: 5022-621F.pdf
Opis: FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM
Prenesi: 5022-564H.pdf
Prenesi: 5022-622F.pdf
Prenesi: 5022-621J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%