5022-564H
API DelevanAPI Delevan
5022-564H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-564H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM
Podatkovni listi: 1.5022-564H.pdf2.5022-564H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-564H
Številka dela 5022-564H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43595 pcs Podatkovni list 1.5022-564H.pdf2.5022-564H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-564H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 560µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 3.8MHz
natančen opis 560µH Unshielded Inductor 136mA 19.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 19.5 Ohm Max
Trenutna ocena 136mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-621J
5022-621J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 620NH 1.615A 140 MOHM
Na zalogi: 55841 pcs
Prenesi: 5022-621J.pdf
RFQ
5022-622F
5022-622F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.2UH 830MA 470 MOHM
Na zalogi: 19303 pcs
Prenesi: 5022-622F.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD
Prenesi: 5022-563J.pdf
Opis: FIXED IND 560UH 136MA 19.5 OHM
Prenesi: 5022-564F.pdf
5022-621G
5022-621G
Prenesi: 5022-621G.pdf
Prenesi: 5022-563G.pdf