5022-561J
API DelevanAPI Delevan
5022-561J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-561J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 1.645A 135 MOHM
Podatkovni listi: 5022-561J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-561J
Številka dela 5022-561J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 1.645A 135 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 58920 pcs Podatkovni list 5022-561J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-561J TR 800
DN2254TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 560nH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 280MHz natančen opis 560nH Unshielded Inductor 1.645A 135 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 135 mOhm Max Trenutna ocena 1.645A
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-562J
5022-562J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM
Na zalogi: 65226 pcs
Prenesi: 5022-562J.pdf
RFQ
5022-561G
5022-561G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 1.645A 135 MOHM
Na zalogi: 28032 pcs
Prenesi: 5022-561G.pdf
RFQ
5022-514H
5022-514H
Opis: FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM
Prenesi: 5022-514H.pdf
5022-563F
5022-563F
Opis: FIXED IND 56UH 335MA 3 OHM SMD
Prenesi: 5022-563F.pdf
Prenesi: 5022-561H.pdf
Prenesi: 5022-514J.pdf
Prenesi: 5022-561F.pdf
Prenesi: 5022-562G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%