5022-514J
API DelevanAPI Delevan
5022-514J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-514J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM
Podatkovni listi: 5022-514J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-514J
Številka dela 5022-514J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 52909 pcs Podatkovni list 5022-514J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-514J TR 800
DN2325TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 510µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.7MHz natančen opis 510µH Unshielded Inductor 139mA 18.8 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 18.8 Ohm Max Trenutna ocena 139mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-514H
5022-514H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM
Na zalogi: 39008 pcs
Prenesi: 5022-514H.pdf
RFQ
5022-561J
5022-561J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 1.645A 135 MOHM
Na zalogi: 58920 pcs
Prenesi: 5022-561J.pdf
RFQ
5022-513G
5022-513G
Opis: FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM
Prenesi: 5022-513G.pdf
Prenesi: 5022-561G.pdf
5022-562F
5022-562F
Opis: FIXED IND 5.6UH 1.03A 320 MOHM
Prenesi: 5022-562F.pdf
Prenesi: 5022-561F.pdf
Prenesi: 5022-513H.pdf
Prenesi: 5022-513J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%