5022-513J
API DelevanAPI Delevan
5022-513J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-513J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM
Podatkovni listi: 5022-513J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-513J
Številka dela 5022-513J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 57467 pcs Podatkovni list 5022-513J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 55 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-513J TR 800
DN2301TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 51µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 12.7MHz natančen opis 51µH Unshielded Inductor 344mA 2.85 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.85 Ohm Max Trenutna ocena 344mA
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-514G
5022-514G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM
Na zalogi: 27754 pcs
Prenesi: 5022-514G.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.1UH 1.04A 300 MOHM
Na zalogi: 23746 pcs
Prenesi: 5022-512G.pdf
RFQ
5022-514F
5022-514F
Prenesi: 5022-514F.pdf
5022-513H
5022-513H
Opis: FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM
Prenesi: 5022-513H.pdf
5022-514J
5022-514J
Prenesi: 5022-514J.pdf
Prenesi: 5022-513F.pdf
Opis: FIXED IND 560NH 1.645A 135 MOHM
Prenesi: 5022-512J.pdf
Prenesi: 5022-512H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%