5022-513H
API DelevanAPI Delevan
5022-513H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-513H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM
Podatkovni listi: 1.5022-513H.pdf2.5022-513H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-513H
Številka dela 5022-513H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43999 pcs Podatkovni list 1.5022-513H.pdf2.5022-513H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 55 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-513H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 51µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 12.7MHz
natančen opis 51µH Unshielded Inductor 344mA 2.85 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.85 Ohm Max
Trenutna ocena 344mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-561F
5022-561F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 1.645A 135 MOHM
Na zalogi: 18668 pcs
Prenesi: 5022-561F.pdf
RFQ
5022-513G
5022-513G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM
Na zalogi: 23202 pcs
Prenesi: 5022-513G.pdf
RFQ
Prenesi: 5022-513F.pdf
Opis: FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM