5022-512J
API DelevanAPI Delevan
5022-512J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-512J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.1UH 1.04A 300 MOHM
Podatkovni listi: 5022-512J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-512J
Številka dela 5022-512J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.1UH 1.04A 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 67829 pcs Podatkovni list 5022-512J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 35 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-512J TR 800
DN2277TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 5.1µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 65MHz natančen opis 5.1µH Unshielded Inductor 1.04A 300 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Trenutna ocena 1.04A
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-513G
5022-513G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM
Na zalogi: 23202 pcs
Prenesi: 5022-513G.pdf
RFQ
5022-513H
5022-513H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 43999 pcs
Prenesi: 5022-513H.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 5.1UH 1.04A 300 MOHM
Prenesi: 5022-512H.pdf
Prenesi: 5022-512G.pdf
5022-511J
5022-511J
Opis: FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM
Prenesi: 5022-511J.pdf
Prenesi: 5022-513J.pdf
5022-513F
5022-513F
Prenesi: 5022-513F.pdf
Opis: FIXED IND 510UH 139MA 18.8 OHM
Prenesi: 5022-514F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%