5022-511H
API DelevanAPI Delevan
5022-511H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-511H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM
Podatkovni listi: 5022-511H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-511H
Številka dela 5022-511H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 47178 pcs Podatkovni list 5022-511H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-511H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 510nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 300MHz
natančen opis 510nH Unshielded Inductor 1.68A 130 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 1.68A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-474H
5022-474H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM
Na zalogi: 39292 pcs
Prenesi: 5022-474H.pdf
RFQ
5022-511G
5022-511G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM
Na zalogi: 28429 pcs
Prenesi: 5022-511G.pdf
RFQ
5022-511F
5022-511F
Prenesi: 5022-511F.pdf
5022-512J
5022-512J
Opis: FIXED IND 5.1UH 1.04A 300 MOHM
Prenesi: 5022-512J.pdf
Prenesi: 5022-512H.pdf
Prenesi: 5022-474G.pdf
Prenesi: 5022-474F.pdf
Prenesi: 5022-474J.pdf
Opis: FIXED IND 51UH 344MA 2.85 OHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%