5022-474H
API DelevanAPI Delevan
5022-474H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-474H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM
Podatkovni listi: 1.5022-474H.pdf2.5022-474H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-474H
Številka dela 5022-474H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39292 pcs Podatkovni list 1.5022-474H.pdf2.5022-474H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-474H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 3.9MHz
natančen opis 470µH Unshielded Inductor 143mA 17.9 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 17.9 Ohm Max
Trenutna ocena 143mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-474F
5022-474F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM
Na zalogi: 18927 pcs
Prenesi: 5022-474F.pdf
RFQ
5022-474G
5022-474G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 27188 pcs
Prenesi: 5022-474G.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 47UH 351MA 2.75 OHM
Prenesi: 5022-473F.pdf
5022-511H
5022-511H
Opis: FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM
Prenesi: 5022-511H.pdf
Prenesi: 5022-473H.pdf
Prenesi: 5022-511G.pdf
5022-511J
5022-511J
Prenesi: 5022-511J.pdf
Prenesi: 5022-473J.pdf
Opis: FIXED IND 5.1UH 1.04A 300 MOHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%