5022-474J
API DelevanAPI Delevan
5022-474J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-474J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM
Podatkovni listi: 5022-474J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-474J
Številka dela 5022-474J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 61956 pcs Podatkovni list 5022-474J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-474J TR 800
DN2324TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.9MHz natančen opis 470µH Unshielded Inductor 143mA 17.9 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 17.9 Ohm Max Trenutna ocena 143mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-511F
5022-511F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 510NH 1.68A 130 MOHM
Na zalogi: 18129 pcs
Prenesi: 5022-511F.pdf
RFQ
5022-474G
5022-474G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 143MA 17.9 OHM
Na zalogi: 27188 pcs
Prenesi: 5022-474G.pdf
RFQ
Prenesi: 5022-474F.pdf
5022-511J
5022-511J
Prenesi: 5022-511J.pdf
5022-474H
5022-474H
Prenesi: 5022-474H.pdf
Opis: FIXED IND 47UH 351MA 2.75 OHM