5022-182H
API DelevanAPI Delevan
5022-182H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-182H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 755MA 650 MOHM
Podatkovni listi: 5022-182H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-182H
Številka dela 5022-182H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 755MA 650 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 40323 pcs Podatkovni list 5022-182H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-182H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 150MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 755mA 650 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max
Trenutna ocena 755mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-183G
5022-183G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM
Na zalogi: 28902 pcs
Prenesi: 5022-183G.pdf
RFQ
5022-181H
5022-181H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 2.915A 43 MOHM
Na zalogi: 45124 pcs
Prenesi: 5022-181H.pdf
RFQ
5022-184F
5022-184F
Opis: FIXED IND 180UH 224MA 6.75 OHM
Prenesi: 5022-184F.pdf
Opis: FIXED IND 1.8UH 755MA 650 MOHM
Prenesi: 5022-182G.pdf
5022-183J
5022-183J
Prenesi: 5022-183J.pdf
Prenesi: 5022-182J.pdf
Prenesi: 5022-181F.pdf
Prenesi: 5022-183H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%