5022-183H
API DelevanAPI Delevan
5022-183H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-183H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM
Podatkovni listi: 1.5022-183H.pdf2.5022-183H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-183H
Številka dela 5022-183H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 47450 pcs Podatkovni list 1.5022-183H.pdf2.5022-183H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 75 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-183H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 34MHz
natančen opis 18µH Unshielded Inductor 388mA 2.25 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.25 Ohm Max
Trenutna ocena 388mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-184J
5022-184J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 224MA 6.75 OHM
Na zalogi: 68701 pcs
Prenesi: 5022-184J.pdf
RFQ
5022-184G
5022-184G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 27199 pcs
Prenesi: 5022-184G.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM
Prenesi: 5022-183J.pdf
5022-184F
5022-184F
Prenesi: 5022-184F.pdf
Opis: FIXED IND 200NH 2.79A 47 MOHM
Prenesi: 5022-201F.pdf
5022-184H
5022-184H
Prenesi: 5022-184H.pdf
Opis: FIXED IND 1.8UH 755MA 650 MOHM
Prenesi: 5022-182G.pdf
Prenesi: 5022-182H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%