5022-183J
API DelevanAPI Delevan
5022-183J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-183J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM
Podatkovni listi: 5022-183J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-183J
Številka dela 5022-183J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 58623 pcs Podatkovni list 5022-183J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 75 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-183J TR 800
DN2290TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 34MHz natančen opis 18µH Unshielded Inductor 388mA 2.25 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.25 Ohm Max Trenutna ocena 388mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-184H
5022-184H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 224MA 6.75 OHM
Na zalogi: 47142 pcs
Prenesi: 5022-184H.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 755MA 650 MOHM
Na zalogi: 40323 pcs
Prenesi: 5022-182H.pdf
RFQ
5022-201G
5022-201G
Opis: FIXED IND 200NH 2.79A 47 MOHM
Prenesi: 5022-201G.pdf
5022-201F
5022-201F
Prenesi: 5022-201F.pdf
Opis: FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM
Prenesi: 5022-183G.pdf
5022-184J
5022-184J
Prenesi: 5022-184J.pdf
Prenesi: 5022-183F.pdf
Prenesi: 5022-182J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%