5022-181J
API DelevanAPI Delevan
5022-181J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-181J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 2.915A 43 MOHM
Podatkovni listi: 5022-181J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-181J
Številka dela 5022-181J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 2.915A 43 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 52138 pcs Podatkovni list 5022-181J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-181J TR 800
DN2242TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 180nH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 500MHz natančen opis 180nH Unshielded Inductor 2.915A 43 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max Trenutna ocena 2.915A
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-181F
5022-181F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 2.915A 43 MOHM