5022-164J
API DelevanAPI Delevan
5022-164J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-164J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM
Podatkovni listi: 5022-164J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-164J
Številka dela 5022-164J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 68681 pcs Podatkovni list 5022-164J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-164J TR 800
DN2313TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 160µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 7.5MHz natančen opis 160µH Unshielded Inductor 230mA 6.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 6.4 Ohm Max Trenutna ocena 230mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-163H
5022-163H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
Na zalogi: 38974 pcs
Prenesi: 5022-163H.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM
Na zalogi: 37211 pcs
Prenesi: 5022-164H.pdf
RFQ
5022-163G
5022-163G
Prenesi: 5022-163G.pdf
5022-163J
5022-163J
Prenesi: 5022-163J.pdf
5022-182F
5022-182F
Opis: FIXED IND 1.8UH 755MA 650 MOHM
Prenesi: 5022-182F.pdf
Opis: FIXED IND 180NH 2.915A 43 MOHM
Prenesi: 5022-182G.pdf
Prenesi: 5022-181J.pdf
Prenesi: 5022-164F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%