5022-181H
API DelevanAPI Delevan
5022-181H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-181H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 2.915A 43 MOHM
Podatkovni listi: 5022-181H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-181H
Številka dela 5022-181H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 2.915A 43 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 45124 pcs Podatkovni list 5022-181H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-181H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 500MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 2.915A 43 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 43 mOhm Max
Trenutna ocena 2.915A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-182F
5022-182F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 755MA 650 MOHM
Na zalogi: 20056 pcs
Prenesi: 5022-182F.pdf
RFQ
5022-182H
5022-182H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 40323 pcs
Prenesi: 5022-182H.pdf
RFQ
5022-182G
5022-182G
Prenesi: 5022-182G.pdf
Opis: FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM
Prenesi: 5022-164G.pdf
5022-181J
5022-181J
Opis: FIXED IND 180NH 2.915A 43 MOHM
Prenesi: 5022-181J.pdf
Opis: FIXED IND 18UH 388MA 2.25 OHM
Prenesi: 5022-183F.pdf
Prenesi: 5022-164J.pdf
Prenesi: 5022-164H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%