5022-161J
API DelevanAPI Delevan
5022-161J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-161J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM
Podatkovni listi: 5022-161J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-161J
Številka dela 5022-161J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 55692 pcs Podatkovni list 5022-161J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-161J TR 800
DN2241TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 160nH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 525MHz natančen opis 160nH Unshielded Inductor 3.025A 40 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Trenutna ocena 3.025A
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-154G
5022-154G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM
Na zalogi: 24594 pcs
Prenesi: 5022-154G.pdf
RFQ
5022-162F
5022-162F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
Na zalogi: 17501 pcs
Prenesi: 5022-162F.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
Prenesi: 5022-163G.pdf
Prenesi: 5022-163F.pdf
5022-161H
5022-161H
Opis: FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM
Prenesi: 5022-161H.pdf
Prenesi: 5022-162H.pdf