5022-154J
API DelevanAPI Delevan
5022-154J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-154J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM
Podatkovni listi: 5022-154J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-154J
Številka dela 5022-154J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 58017 pcs Podatkovni list 5022-154J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-154J TR 800
DN2312TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 8MHz natančen opis 150µH Unshielded Inductor 237mA 6.05 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 6.05 Ohm Max Trenutna ocena 237mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-162F
5022-162F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
Na zalogi: 17501 pcs
Prenesi: 5022-162F.pdf
RFQ
5022-161J
5022-161J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM
Na zalogi: 55692 pcs
Prenesi: 5022-161J.pdf
RFQ
Prenesi: 5022-161F.pdf
5022-161G
5022-161G
Prenesi: 5022-161G.pdf
Opis: FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM
Prenesi: 5022-154G.pdf