5022-153H
API DelevanAPI Delevan
5022-153H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-153H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 495MA 1.4 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.5022-153H.pdf2.5022-153H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-153H
Številka dela 5022-153H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 495MA 1.4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 38194 pcs Podatkovni list 1.5022-153H.pdf2.5022-153H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-153H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 15µH Unshielded Inductor 495mA 1.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Trenutna ocena 495mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-152J
5022-152J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 855MA 500 MOHM
Na zalogi: 52027 pcs
Prenesi: 5022-152J.pdf
RFQ
5022-153F
5022-153F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 495MA 1.4 OHM SMD
Na zalogi: 21240 pcs
Prenesi: 5022-153F.pdf
RFQ
Prenesi: 5022-153J.pdf
Opis: FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM
Prenesi: 5022-161F.pdf
5022-154H
5022-154H
Opis: FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM
Prenesi: 5022-154H.pdf
5022-154G
5022-154G
Prenesi: 5022-154G.pdf
Prenesi: 5022-152H.pdf
Prenesi: 5022-152G.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%