5022-152J
API DelevanAPI Delevan
5022-152J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-152J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 855MA 500 MOHM
Podatkovni listi: 5022-152J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-152J
Številka dela 5022-152J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 855MA 500 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 52027 pcs Podatkovni list 5022-152J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-152J TR 800
DN2264TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 160MHz natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 855mA 500 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Trenutna ocena 855mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-152F
5022-152F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 855MA 500 MOHM
Na zalogi: 21352 pcs
Prenesi: 5022-152F.pdf
RFQ
5022-153H
5022-153H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 495MA 1.4 OHM SMD
Na zalogi: 38194 pcs
Prenesi: 5022-153H.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM
Prenesi: 5022-154F.pdf
5022-153G
5022-153G
Prenesi: 5022-153G.pdf
5022-153J
5022-153J
Prenesi: 5022-153J.pdf
Opis: FIXED IND 150NH 3.5A 30 MOHM SMD
Prenesi: 5022-151J.pdf
Prenesi: 5022-151G.pdf
Prenesi: 5022-152H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%