5022-153J
API DelevanAPI Delevan
5022-153J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-153J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 495MA 1.4 OHM SMD
Podatkovni listi: 5022-153J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-153J
Številka dela 5022-153J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 495MA 1.4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 59627 pcs Podatkovni list 5022-153J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-153J TR 800
DN2288TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz natančen opis 15µH Unshielded Inductor 495mA 1.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max Trenutna ocena 495mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-152G
5022-152G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 855MA 500 MOHM
Na zalogi: 25055 pcs
Prenesi: 5022-152G.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM
Na zalogi: 29284 pcs
Prenesi: 5022-161G.pdf
RFQ
5022-154H
5022-154H
Opis: FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM
Prenesi: 5022-154H.pdf
Opis: FIXED IND 15UH 495MA 1.4 OHM SMD
Prenesi: 5022-153H.pdf
5022-154F
5022-154F
Prenesi: 5022-154F.pdf
Prenesi: 5022-153F.pdf