5022-154H
API DelevanAPI Delevan
5022-154H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-154H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM
Podatkovni listi: 1.5022-154H.pdf2.5022-154H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-154H
Številka dela 5022-154H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43687 pcs Podatkovni list 1.5022-154H.pdf2.5022-154H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-154H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 150µH Unshielded Inductor 237mA 6.05 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 6.05 Ohm Max
Trenutna ocena 237mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-153G
5022-153G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 495MA 1.4 OHM SMD
Na zalogi: 22580 pcs
Prenesi: 5022-153G.pdf
RFQ
5022-154F
5022-154F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150UH 237MA 6.05 OHM
Na zalogi: 17110 pcs
Prenesi: 5022-154F.pdf
RFQ
5022-161J
5022-161J
Opis: FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM
Prenesi: 5022-161J.pdf
Prenesi: 5022-161F.pdf
Prenesi: 5022-154G.pdf
Opis: FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
5022-153H
5022-153H
Prenesi: 5022-153H.pdf
Prenesi: 5022-153J.pdf
Prenesi: 5022-161H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%