5022-162J
API DelevanAPI Delevan
5022-162J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-162J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
Podatkovni listi: 5022-162J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-162J
Številka dela 5022-162J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 63865 pcs Podatkovni list 5022-162J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-162J TR 800
DN2265TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.6µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 155MHz natančen opis 1.6µH Unshielded Inductor 780mA 600 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max Trenutna ocena 780mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-161G
5022-161G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM
Na zalogi: 29284 pcs
Prenesi: 5022-161G.pdf
RFQ
5022-163F
5022-163F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
Na zalogi: 19280 pcs
Prenesi: 5022-163F.pdf
RFQ
Prenesi: 5022-163G.pdf
5022-161H
5022-161H
Prenesi: 5022-161H.pdf
5022-163J
5022-163J
Prenesi: 5022-163J.pdf
Opis: FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM
Prenesi: 5022-164F.pdf
Opis: FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
Prenesi: 5022-162H.pdf
Prenesi: 5022-161J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%