5022-162H
API DelevanAPI Delevan
5022-162H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-162H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
Podatkovni listi: 5022-162H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-162H
Številka dela 5022-162H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 45682 pcs Podatkovni list 5022-162H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 33 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-162H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 155MHz
natančen opis 1.6µH Unshielded Inductor 780mA 600 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Trenutna ocena 780mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-162J
5022-162J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
Na zalogi: 63865 pcs
Prenesi: 5022-162J.pdf
RFQ
5022-161G
5022-161G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM
Na zalogi: 29284 pcs
Prenesi: 5022-161G.pdf
RFQ
5022-164F
5022-164F
Opis: FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM
Prenesi: 5022-164F.pdf
Opis: FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
Prenesi: 5022-163G.pdf