5022-103J
API DelevanAPI Delevan
5022-103J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 610MA 900 MOHM
Podatkovni listi: 5022-103J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-103J
Številka dela 5022-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 610MA 900 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 58473 pcs Podatkovni list 5022-103J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 55 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-103J TR 800
DN2284TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 45MHz natančen opis 10µH Unshielded Inductor 610mA 900 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Trenutna ocena 610mA