5022-104H
API DelevanAPI Delevan
5022-104H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-104H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 275MA 4.5 OHM
Podatkovni listi: 1.5022-104H.pdf2.5022-104H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-104H
Številka dela 5022-104H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 275MA 4.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 39420 pcs Podatkovni list 1.5022-104H.pdf2.5022-104H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-104H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 9.5MHz
natančen opis 100µH Unshielded Inductor 275mA 4.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max
Trenutna ocena 275mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-112F
5022-112F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.1UH 930MA 420 MOHM
Na zalogi: 19511 pcs
Prenesi: 5022-112F.pdf
RFQ
5022-105G
5022-105G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD
Na zalogi: 23666 pcs
Prenesi: 5022-105G.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 10UH 610MA 900 MOHM
Prenesi: 5022-103F.pdf
5022-103J
5022-103J
Prenesi: 5022-103J.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 275MA 4.5 OHM