5022-104J
API DelevanAPI Delevan
5022-104J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-104J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 275MA 4.5 OHM
Podatkovni listi: 5022-104J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-104J
Številka dela 5022-104J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 275MA 4.5 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 55435 pcs Podatkovni list 5022-104J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-104J TR 800
DN2308TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 9.5MHz natančen opis 100µH Unshielded Inductor 275mA 4.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.5 Ohm Max Trenutna ocena 275mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5022-105J
5022-105J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD
Na zalogi: 66764 pcs
Prenesi: 5022-105J.pdf
RFQ
5022-103G
5022-103G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 610MA 900 MOHM
Na zalogi: 26943 pcs
Prenesi: 5022-103G.pdf
RFQ
Prenesi: 5022-105G.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 275MA 4.5 OHM
Opis: FIXED IND 1.1UH 930MA 420 MOHM
5022-105F
5022-105F
Prenesi: 5022-105F.pdf
Prenesi: 5022-104F.pdf