5022-103H
API DelevanAPI Delevan
5022-103H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-103H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 610MA 900 MOHM
Podatkovni listi: 1.5022-103H.pdf2.5022-103H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-103H
Številka dela 5022-103H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 610MA 900 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 47419 pcs Podatkovni list 1.5022-103H.pdf2.5022-103H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 55 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 5022-103H 800 TR delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 45MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 610mA 900 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Trenutna ocena 610mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5022-105F
5022-105F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1MH 105MA 33 OHM SMD
Na zalogi: 16935 pcs
Prenesi: 5022-105F.pdf
RFQ
5022-104G
5022-104G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 275MA 4.5 OHM
Na zalogi: 25346 pcs
Prenesi: 5022-104G.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 1UH 1.125A 290 MOHM
Prenesi: 5022-102F.pdf
5022-102J
5022-102J
Prenesi: 5022-102J.pdf
Prenesi: 5022-102G.pdf
Opis: FIXED IND 10UH 610MA 900 MOHM
Prenesi: 5022-103J.pdf