5022-102J
API DelevanAPI Delevan
5022-102J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 5022-102J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 1.125A 290 MOHM
Podatkovni listi: 5022-102J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 5022-102J
Številka dela 5022-102J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 1.125A 290 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 65227 pcs Podatkovni list 5022-102J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Ščitenje Unshielded Serija 5022
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 5022-102J TR 800
DN2260TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm)
Frekvenca - Samozadostna 200MHz natančen opis 1µH Unshielded Inductor 1.125A 290 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Trenutna ocena 1.125A
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
5021N
5021N
Proizvajalci: Aavid Thermalloy
Opis: CARD GUIDE EJECTOR PULLER
Na zalogi: 394726 pcs
Prenesi: 5021N.pdf
RFQ
5022-104F
5022-104F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 275MA 4.5 OHM
Na zalogi: 17660 pcs
Prenesi: 5022-104F.pdf
RFQ
5022-104G
5022-104G
Proizvajalci: API Delevan
Prenesi: 5022-104G.pdf
Opis: FIXED IND 10UH 610MA 900 MOHM