4554-4R7K
pregled izdelka
Številka dela: 4554-4R7K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: 4554-4R7K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4554-4R7K
Številka dela 4554-4R7K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 23986 pcs Podatkovni list 4554-4R7K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554-4R7K 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 51MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 4.3A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 4.3A Tok - nasičenost -