4554-3R3M
pregled izdelka
Številka dela: 4554-3R3M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Podatkovni listi: 4554-3R3M.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4554-3R3M
Številka dela 4554-3R3M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 71426 pcs Podatkovni list 4554-3R3M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554-3R3M BULK 100 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 79MHz natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 5.5A 25 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max Trenutna ocena 5.5A