4554-4R7M
pregled izdelka
Številka dela: 4554-4R7M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: 4554-4R7M.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4554-4R7M
Številka dela 4554-4R7M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 69585 pcs Podatkovni list 4554-4R7M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554-4R7M BULK 100
Q2891857
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 51MHz natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 4.3A 30 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Trenutna ocena 4.3A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4554-470K
4554-470K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 1.3A 200 MOHM TH
Na zalogi: 59747 pcs
Prenesi: 4554-470K.pdf
RFQ
4554-440-SS
4554-440-SS
Proizvajalci: RAF
Opis: HEX STANDOFF #4-40 SS 1-3/4"
Na zalogi: 30317 pcs
Prenesi: 4554-440-SS.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH