4554-561J
pregled izdelka
Številka dela: 4554-561J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH
Podatkovni listi: 4554-561J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4554-561J
Številka dela 4554-561J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560UH 410MA 1.4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22597 pcs Podatkovni list 4554-561J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554
Ocene - Q @ Frek 20 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554-561J 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz Induktivnost 560µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 1.8MHz
natančen opis 560µH Unshielded Inductor 410mA 1.4 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Trenutna ocena 410mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4554-680K
4554-680K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 1.2A 210 MOHM TH
Na zalogi: 59107 pcs
Prenesi: 4554-680K.pdf
RFQ
4554-4R7K
4554-4R7K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
Na zalogi: 23986 pcs
Prenesi: 4554-4R7K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 56UH 1.2A 210 MOHM TH
Prenesi: 4554-560K.pdf
Opis: FIXED IND 680UH 380MA 1.6 OHM TH
Opis: FIXED IND 47UH 1.3A 200 MOHM TH