4554-3R3K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4554-3R3K
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Podatkovni listi: 4554-3R3K.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4554-3R3K
Številka dela 4554-3R3K Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29401 pcs Podatkovni list 4554-3R3K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.340" Dia (8.64mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4554
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4554-3R3K 100 BULK delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 79kHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 5.5A 25 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Trenutna ocena 5.5A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4554-440-SS
4554-440-SS
Proizvajalci: RAF
Opis: HEX STANDOFF #4-40 SS 1-3/4"
Na zalogi: 30317 pcs
Prenesi: 4554-440-SS.pdf
RFQ
4554-471K
4554-471K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 460MA 1.1 OHM TH
Na zalogi: 65892 pcs
Prenesi: 4554-471K.pdf
RFQ
4554-4R7K
4554-4R7K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 4.3A 30 MOHM TH
Prenesi: 4554-4R7K.pdf
4554-331J
4554-331J
Opis: FIXED IND 330UH 540MA 900 MOHM
Prenesi: 4554-331J.pdf
Opis: FIXED IND 39UH 1.4A 160 MOHM TH
Prenesi: 4554-390K.pdf
4554-3R3M
4554-3R3M
Opis: FIXED IND 3.3UH 5.5A 25 MOHM TH
Prenesi: 4554-3R3M.pdf
Opis: FIXED IND 33UH 1.5A 140 MOHM TH
Opis: FIXED IND 47UH 1.3A 200 MOHM TH
Prenesi: 4554-471J.pdf
Opis: FIXED IND 390UH 480MA 1 OHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%