4232R-102G
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-102G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 4232R-102G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-102G
Številka dela 4232R-102G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40031 pcs Podatkovni list 4232R-102G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 10 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-102G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 90MHz
natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 284mA 1.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Trenutna ocena 284mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-103G
4232R-103G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 220MA 4.3 OHM SMD
Na zalogi: 45771 pcs
Prenesi: 4232R-103G.pdf
RFQ
4232R-103H
4232R-103H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 60500 pcs
Prenesi: 4232R-103H.pdf
RFQ
4232R-101K
4232R-101K
Opis: FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM