4232R-101F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-101F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 4232R-101F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-101F
Številka dela 4232R-101F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33040 pcs Podatkovni list 4232R-101F.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-101F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 519mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 519mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-102G
4232R-102G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Na zalogi: 40031 pcs
Prenesi: 4232R-102G.pdf
RFQ
4232-822H
4232-822H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD
Na zalogi: 58037 pcs
Prenesi: 4232-822H.pdf
RFQ
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN SPLICE 3200-3900 CMA CRIMP
Prenesi: 42329-1.pdf
4232-822J
4232-822J
Prenesi: 4232-822J.pdf
4232R-101J
4232R-101J
Opis: FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Prenesi: 4232R-101J.pdf
4232R-101K
4232R-101K
Prenesi: 4232R-101K.pdf
4232-B
4232-B
Proizvajalci: Davies Molding, LLC.
Opis: KNOB FLUTED 3/8"-16 POLYPRO
Prenesi: 4232-B.pdf
4232R-101H
4232R-101H
Prenesi: 4232R-101H.pdf
4232R-101G
4232R-101G
Prenesi: 4232R-101G.pdf
4232-822G
4232-822G
Prenesi: 4232-822G.pdf
4232-822K
4232-822K
Prenesi: 4232-822K.pdf
4232R-102F
4232R-102F
Prenesi: 4232R-102F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%